❤️ PetZeek
Hakkımızda/Künye

Hakkımızda/Künye

“En asil köpek bloğu” PetZeek, bir Dinç Medya girişimi olarak 2021 yılının başlarında yayın hayatına başlayan bir evcil hayvan girişimidir.

PetZeek ekibi olarak, takipçilerine köpekler hakkında ücretsiz içerikler sunarken bu içeriklerin en doğru bilgiyi, en yerinde yorumu barındırmasını ve en anlaşılır, en kolay biçimde kullanıcıya ulaşmasını hedefliyoruz.

Biz bir yandan bunun için çalışırken bir yandan da farklı kategorilerde içerik ürettiğimiz konularda her köpeği dostumuz olarak görüyor ve onların biz insanlarla yaşarken mutluluğunu önemsiyoruz. Bu yüzden tüm içeriklerimizi evcil hayvanlar konusunda uluslararası birer otorite sayılan saygın köpek kuruluşlarının yayınlarını kaynak alarak hazırlıyoruz. Ayrıca köpek cinslerini tanıtan içeriklerimizle de büyük bir kaynak oluşturuyoruz.

Köpekler, en eski dostlarımız. Evcilleşmeleri insanlık tarihi için bir milat. Fakat biz onları ne kadar tanıyoruz? İşte bu yüzden “Köpekler hakkında her şey” mottosuyla hazırladığımız PetZeek içeriklerinin yanında Dinç Medya bünyesindeki diğer evcil hayvan girişimlerimizle birlikte en büyük Türkçe evcil hayvan projesi olmayı hedefliyoruz.

Köpek dostlarımızın daha mutlu yaşamasını önceliğimiz olarak belirledikten sonra köpek dostları, köpek sahiplenmek isteyenler ve köpekler hakkında bilgi edinmek isteyenler için özveri ve titizlikle içerik üretmeye ve onlarla birlikte büyümeye devam ediyoruz.

Misyonumuz

PetZeek, köpekler hakkında her şeyi kullanıcılarıyla güvenilir, hızlı, anlaşılır ve ulaşılabilir bir şekilde paylaşmayı misyon edinip bu misyonla köpek dostlarımızın bakımı, beslenmesi, eğitimi, sağlığı gibi başlıklar altında sunulan içerikleri ziyaretçilerimize en uygun hâle getirmeyi ve böylece köpek dostlarımızın hayatlarına katkıda bulunmayı hedefler. Köpeklere olduğu kadar köpek sahiplerine de verdiği değer bağlamında PetZeek, içeriklerini bilgi doğruluğundan ödün vermeden olabildiğince eğlenceli hâle getirerek ziyaretçilerinin hizmetine sunmayı görev bilir.

Vizyonumuz

PetZeek ve Dinç Medya ailesi olarak, ailemizin üyeleri olan takipçilerimiz ve onların köpekleri için en doğru bilgiyi en ulaşılabilir ve anlaşılabilir şekilde paylaşmayı ilke edinip her geçen gün ailemizi genişletmeyi hedefliyoruz. Bu hedefimiz doğrultusunda köpekler hakkındaki en güncel konularda sürekli olarak içerik üretiyor ve bu içeriklerimizi olabildiğince eğlenceli bir biçimde sunmaya gayret ediyoruz. Köpekler hakkındaki bilgimiz paylaştıkça artacak ve çok uzaklarda da olsa bir köpeğin hayatına dokunacak. Olabildiğince çok köpeğin hayatını güzelleştirmeyi amaçlıyor, bu amaç doğrultusunda Türkiye’nin en güvenilir, saygın ve en büyük evcil hayvan projesi olmayı hedefliyoruz.

Künye

Teknik Detaylar

Yazılım / Software

WordPress

Tasarım Geliştirme / Design Development

Meks – Gridlove

  • Will Oven
  • Peter Berg Schmidt
  • Karen Parisi
  • Scott Alan Turner
  • Murat Dinç (customization on petzeek)

Yer Sağlayıcı / Location Provider

Barındırma Sponsoru: WPX Hosting

Kurumsal Detaylar

Yazışma adresi / Correspondence address

Hamidiye Mahallesi, Sanayi Sitesi, 550 Sokak, No:24 Edremit/Balıkesir

Telefon / Telephone

+90 850 303 6064

E-posta adresleri / Email addresses

basin@petzeek.com – (Basın Bülteni / Press Bulet)
iletisim@petzeek.com – (Halkla İlişkiler / Public Relations)
sponsor@petzeek.com – (Reklam ve Pazarlama / Advertising and Marketing)
editor@petzeek.com – (İçerik / Content Relations)
info@petzeek.com  (Kurumsal İletişim / Corporate Relations)

PetZeek ekibine katılmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Reklam ve sponsorluk için reklam sayfamızı ziyaret edebilir ve iletişime geçebilirsiniz.